+48 784 143 308

Google

OCHRONA

W Webmasters.com.pl dbamy o bezpieczeństwo Twoich stron internetowych oraz poczty. Tworzymy kopie zapasowe 24/7. W przypadku usunięcia Twojej strony w kreatorze stron www, zapewniamy 30 dniową kopię bezpieczeństwa do odtworzenia. 

 

 

AKTUALNE OPROGRAMOWANIE

 

Oprogramowanie na którym pracuje Twoja strona jest regularnie rozwijane i aktualizowane przez  doświadczonych administratorów. Stale się rozwijamy.

 

TYLKO SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

 

Nowinki w dziedzinie bezpieczeństwa stron www wdrażamy na bieżąco. Zawsze wszystko sprawdzamy i robimy testy czy wszystko działa poprawnie na Twojej stronie.

 

NAJWYŻSZEJ KLASY SYSTEM ZABEZPIECZEŃ

 

W Webmasters.com.pl w ramach współpracy z firmą Webwavecms zapewniamy najwyższy standard zabezpieczeń Twojej strony Internetowej. Mysz się nie prześliźnie.

 

ZAWSZE DOSTĘPNE KOPIE BEZPIECZEŃSTWA

 

W Webmasters.com.pl zapewniamy stały dostęp do kopii bezpieczeństwa Twoich stron Internetowych. Kopie bezpieczeństwa wykonywane są przez 30 dni.

 

MONITORING POPRAWNEGO DZIAŁANIA STRON 24/7

 

Logi Twojej strony www są cały czas monitorowane w poszukiwaniu potencjalnych ataków i nieprawidłowości. Reakcja w przypadku ewentualnego ataku na stronę jest praktycznie natychmiastowa. Możesz nam zaufać i spać spokojnie.

 

BRAK DODATKOWYCH OPŁAT

 

Nie pobieramy dodatkowych opłat za monitorowanie oraz dbanie o bezpieczeństwo Twoich stron Internetowych.

 

UŻYJ SILNEGO HASŁA

 

Niezależnie od tego, czy Twoja strona www została stworzona w Webmasters.com.pl czy w innym systemie zawsze używaj silnego hasła. Pamiętaj, aby wykorzystać wielkie i małe litery, znaki specjalne i cyfry.

 

Spacer

biuro@webmasters.com.pl

+48 784 143 308

ul. Polna 10

05 - 119 Legionowo